به دنبال راهنمای خرید لوازم خانگی میگردی؟

با من همراه باش. در اینجا برای شما داستان خانومی رو از زبان خودش تعریف می‌کنیم که برای خونش به دنبال پیدا کردن بهترین لوازم خانگی می‌گرده. حالا بیاید تا راهنمای خرید لوازم خانگی رو از زبون این خانوم بخونیم.

خرید لوازم خانگی

راهنمای خرید لوازم خانگی

من و همسرم به تازگی اقدام به بازسازی آشپزخانه کردیم که هنوز در حال انجام است. در همین حال ، من فکر کردم که توصیه هایی راکه امکان دارد برای شما هم مفید باشند به اشتراک بگذارم. خرید لوازم خانگی جدید. من معمولاً از “وسایل” تا نزدیک زمانی که کاملا غیر قابل استفاده بشوند، استفاده می کنم (همه این ها در صورتی است که نتوانم وسیله مورد نظرم را تعمیر کنم).از بین تمام وسایل آشپزخانه من، مایکروویو ، ماشین ظرفشویی ، یخچال و گاز بیشترین کاربرد را داشته اند ، اما هر کدام حدود 20 سال سن داشتند ، به طرز وحشتناکی ناکارآمد بودند و برخی از آن‌ها به شدت قدیمی شده بودند. با بازسازی کابینت های آشپزخانه ، سینک ظرفشویی و … ، زمان برخی از به روزرسانی ها فرا رسید.

اولین جایی که نگاه کردم سایت های لوازم خانگی بود. شنیده بودم که آنلاین شاپ ها برای یافتن لوازم خانگی با قیمت عالی ،مناسب است. من در شهر نسبتاً بزرگی زندگی می کنم که در خرید آنلاین بسیار فعال است یک ماه کامل در سایت های متفاوت جستجو کردم و چیزهای مناسب کمی پیدا کردم.

چیزهایی که من پیدا کردم معمولاً گران قیمت بودند و با ابعاد فضاهایی که وسایل من لازم ذاشتند مطابقت نداشت.اگر بودجه شما محدود است و به کارآیی یا ظاهر اهمیت نمی دهید ، می توانید وسایل خوبی پیدا کنید. خرید لوازم جدید خیلی برای من واجب نبود و وقت کافی برای خرید داشتم چون تا زمان خراب شدن کامل وسایلم چند ماهی وقت بود، بنابراین من یک ماه آینده را برای تحقیق دقیق ، مشاهده روند قیمت گذاری و یافتن صبورانه بهترین قیمت ها استفاده کردم.

برخی ممکن است بگویند من در خریدهای بزرگ وسواس دارم (و من مخالف نیستم چون باید هم وسواس بود شما مقداری از بودجه خودتون را خرج میکنید پس وسواس داشته باشید) – اما امیدوارم دفعه بعد که به خرید لوازم خانگی می‌روید از این نقص شخصیتی استفاده کنید.

رعایت نکات اولیه راهنمای خرید لوازم خانگی

در زیر قوانین کلی خرید لوازم خانگی که من آموختم آمده است و توصیه می کنم هنگام فرا رسیدن زمان خرید ، آن‌ها را رعایت کنید.

1- زیر و بم لوازم خانگی مورد نظر رو بررسی کنید

قیمت خوب همیشه به منزله داشتن محصول خوب نیست آنلاین تحقیق کنید و حتما نظرات مشتریان را بخوانید. حتما مشتریان صادق را پیدا می‌کنید که می‌توانید با تکیه بر سخنان آن‌ها اقدام به خریداری محصول کنید. جلب رضایت مصرف کنندگان امروزه بسیار سخت است ، به ویژه در مورد اجناس گران قیمت مانند لوازم خانگی.

2- لوازم خانگی‌تان را آنلاین خریداری کنید

به زبان ساده ، هنگام خرید لوازم خانگی ، شرایط خرید آنلاین عالی است. نه تنها می توانید در زمینه قابلیت ها اطمینان داشته باشید، روی مشخصات و کارایی محصول به صورت آنلاین تحقیقات بهتری انجام دهید ، بلکه بسیاری از خرده فروشان قیمت های پایین تری را به صورت آنلاین ارائه می دهند و گه گاه می توانید آن ها با تخفیف بیشتر خریداری کنید. به علاوه ، شما می توانید به بسیاری از مدل‌های بیشتر (و اغلب ارزان تر) در مقایسه با آن‌چه که می‌توانید در فروشگاه ، دسترسی کامل داشته باشید.

3- تکالیف خود را در زمینه بهره وری انرژی انجام دهید

اکثر فروشگاه های آنلاین به شما این امکان را می دهند تا بر اساس صلاحیت برچسب انرژی موجود روی لوازم برقی خانگی،  لوازم خانگی را مرتب سازی کنید. علاوه بر این ، پیوندهای راهنمای بهره وری انرژی وجود دارد که به شما متوسط مصرف کیلووات ساعت و هزینه اجرای دستگاه را سالانه می گوید.

4- لوازم خانگی را با سرویس ارسال رایگان دریافت کنید

اکثر خرده فروشان با خرید بیش از 1 میلیون تومان از یک فروشگاه به صورت رایگان محصول را ارسال می‌کنند. و به این صورت در هزینه و زمان شما صرفه جویی می‌شود .

5- راهنمای راه اندازی و استفاده از لوازم خانگی

می توانید هزینه کنید تا فروشنده دستگاه را برای شما تنظیم کند یا خودتان این کار را انجام دهید ، چند مهارت یاد بگیرید ، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و پول را پس انداز کنید. با وجود همه منابع در دسترس شما در یوتیوب و جاهای دیگر ، واقعاً بدون هیچ بهانه‌ای برای عدم راه اندازی لوازم خانگیتان وجود ندارد.

6- با لوازم خانگی قدیمیتان کسب در آمد کنید

لطفا ، لطفا ، لطفاً دستگاه قدیمی خود را در محل دفن زباله نیندازید. شما همیشه می توانید جایی برای بازیافت آن و کسب حداقل پول فلز قراضه پیدا کنید. برخی از خرده فروشان هنگام تحویل مدل جدید ، مدل قدیمی شما را به صورت رایگان یا با هزینه اندکی بازیافت می کنند.

7- لوازم و اتصالات اضافه لوازم خانگی

اگر در حال تعویض یک دستگاه قدیمی هستید ، برخی از فروشندگان اتصالات اضافی را نیز از شما خریداری می‌کنند اما اگر اتصالات اضافی لوازم خانگیتان هنوز کارامد هست همگی را نگه دارید.

8- انعطاف پذیر باشید

این ممکن است بزرگترین صرفه جویی در هزینه باشد. هنگام خرید انعطاف پذیرتر باشید (صبر برای خرید یک مزیت بزرگ است) ، صرف مقدار کمی پول برای تعمیر دستگاه قدیمی‌تان به گونه ای که بتواند کار کند تا زمانی که یک دستگاه جدید پیدا کنید می تواند منجر به بازگشت سرمایه مثبت شود. علاوه بر این ، به راحتی و با قیمت بیشتر می‌توانید آن را بفروشید.

9- لوازم خانگی به قیمت مناسب بخر

تقریباً همه خرده فروشان لوازم خانگی می گویند قیمت‌های یک مدل محصول در تمام فروشگاه ها با هم مطابقت دارند ، اما طبق تجربیات من ، ترجمه در دنیای واقعی این است: “ما قیمت‌های تبلیغاتی رقبای خود را بدون قیمت کدهای تبلیغاتی ویژه و برنامه های پاداش وفاداری مطابقت می دهیم”. این امر عملاً تضمین می کند که تطبیق قیمت بی فایده است ، زیرا معاملاتی که به صورت آنلاین به دست می آورید به صورت آفلاین قابل مقایسه نیست. و بصورت آنلاین راحتتر می‌توان گزینه بهتر را خریداری کرد زیرا دسترسی نامحدودی به منابع و فروشگاه‌ها خواهید داشت.

10- هرگز هرگز قیمت کامل را پرداخت نکنید

مغازه دار ها به هر مناسبتی تخفیف در نظر می‌گیرند. هیچ گاه شرایطی که شما مجبور به پرداخت کامل قیمت باشید همیشگی نیست. در حقیقت ، شما باید بتوانید بسیار بیشتر از 10 درصد تخفیف بگیرید.

بهترین زمان برای خرید لوازم خانگی چه زمانی است؟

زمانی که تولیدکنندگان مدل های جدید لوازم خانگی را عرضه می کنند و خرده فروشان مشتاق هستند که موجودی سال گذشته را جابجا کنند. . آخرین روزهای ماه که فروشگاه ها برای اتمام موجودی محصولات آن‌ها را به حراج می‌گذراند شما می‌توانید کالاهای قیمت مناسب را بیابید.

10 راز صرفه جویی در هزینه وسایل آشپزخانه

بر هیچ کس پوشیده نیست که لوازم آشپزخانه یک خرید عمده است. بنابراین اگر در فکر خرید هستید ، می خواهیم برخی از این نکات هوشمندانه برای صرفه جویی در پولتان را به شما بگوییم:

1- منتظر فروش فصلی یا محصولات جدید نمانید

منتظر این نمانید تا یخچال یا فر شما خراب شود و سپس آن را تعویض کنید باتوجه به افزایش روز به روز قیمت ها کار عاقلانه این است که به محض اینکه حس کردید به محصولی جدید نیاز دارید سریعا آن را خریداری کنید وگرنه با گذشت زمان به سختی می‌توانید محصولی جدید خریداری نمایید.

کوین براسلر ، ویراستار اجرایی کتاب کنترل مصرف کنندگان می گوید:

“اگر به تبلیغات لوازم خانگی نگاه کنید ، خواهید دید که لوازم خانگی همیشه در حال تخفیف هستند.” “و یکی پس از دیگری وارد تخفیف می‌شوند. اما وقتی قیمت هایی را که آن‌ها ارائه می دهند نگاه کنید ، تقریباً همگی یکسان هستند و در اصل تخفیفی وجود ندارد.” تحقیقات 10 ماهه توسط خریداران چک بوک نشان داد که قیمت فروش-حتی با تخفیف زیاد-لوازم خانگی در بسیاری از فروشگاه های معروف ، بیشتر از قیمت های معمول است.
وی به مصرف کنندگان توصیه می کند خرید وسایل آشپزخانه را زمانی آغاز کنند که آماده خرید آن‌ها هستند و به هیچ وجه گول کلمه تخفیف را نخورند.

2- لوازم خانگی خود را آنلاین خریداری کنید

اگرچه هنگام خرید لوازم آشپزخانه هزینه خرید زیاد است ، اما بسیاری از مصرف کنندگان این اشتباه را می‌کنند که هنگام خرید از فروشگاه ها به صورت فیزیکی به فروشگاه ها مراجعه می‌کنند ، در صورتی که به راحتی می‌توانند محصولات را بصورت آنلاین خریداری کنند. انجام این کار نه تنها به شما در صرفه جویی در وقت کمک می کند ، بلکه شما را از تسلیم شدن در برابر تاکتیک های مذاکره حضوری فروشنده نیز در امان می دارد و شما می‌توانید با تحقیق و خیال راحت محصول خود را به درستی انتخاب کنید.

3- به قیمت های آگهی شده گذشته نگاه کنید

اکثر تولیدکنندگان لوازم خانگی حداقل قیمت هایی را که فروشگاه ها می توانند محصولات خود را تبلیغ کنند ، تعیین می کنند. به عبارت دیگر ، فقط به این دلیل که چیزی با قیمت خاصی ذکر شده است به این معنی نیست که نمی توانید محصولی با قیمت کمتر پیدا کنید.

4- به چانه زنی تکیه نکنید

برخی از خریداران با خرده فروشان بر سر لوازم خانگی چانه می زنند ، اما این همیشه به بهترین معامله منجر نمی شود. رویکرد بهتر این است که هنگام خرید محصول مورد نظر خود ، از فروشگاه ها بهترین قیمت را به سادگی بخواهید. (در زمان تقاضا هنگام خرید آنلاین خود بگویید: “من با سه تا چهار فروشگاه محلی تماس می گیرم تا قیمت ها را مقایسه کنم. لطفا شما هم بهترین و به صرفه ترین قیمت محصول خود را بمن اطلاع دهید.”) “به این ترتیب کل فرایند مذاکره و چانه را حذف می کنید.”
مطمئن شوید که “قیمت تمام شده” را به شما بگویند که شامل هزینه های نصب و تحویل و مالیات است.

5- قیمت ها را مقایسه کنید

اگر تمامی محصولات خود را از یک فروشگاه خاص خریداری می‌کنید لطفا چشم و گوش بسته و صرفا چون همیشه از آن جا تمامی محصولات را خریداری می‌کردید عمل نکنید، ابتدا قیمت محصولات را در چند فروشگاه مقایسه کنید سپس اقدام به خرید نمایید.

6- تخفیفات خدمات را بررسی کنید

بسیاری از تولید کنندگان تخفیفات را تنها روی لوازم خانگی دارند و برای خدماتی شامل نصب از تخفیفات استفاده نمی‌کنند.

7- حتما از داشتن گارانتی اطمینان حاصل کنید

احتمال این‌که شما در طول مدت ضمانت نامه طولانی مشکلی داشته باشید بسیار کم است و هزینه تعمیر اغلب از هزینه ضمانت نامه فراتر نمی رود.” اما داشتن آن مزیت به شمار می‌رود پس حتما محصولاتی که شامل گارانتی هستند را خریداری کنید.

8- خرید چندین لوازم خانگی یکجا

در صورتی که حس میکنید در حال بازسازی آشپزخانه و یا به فکر خرید جهیزیه هستید پس چه بهتر!
می‌توانید چندین محصول از لوازم خانگیتان را یک جا خریداری کنید و تخفیف زیادی از فروشنده دریافت کنید.

9- از یک متخصص برای نصب لوازم برقی خانگیتان کمک بگیرید

تعدادی از خرده فروشان هزینه های زیادی را برای خدمات نصب دریافت می کنند. برخی از فروشگاه‌ها برای نصب یخچال یا ماشین ظرفشویی و … هزینه زیادی را دریافت می‌کنند که این به سود آن‌ها و ضرر ما خریداران است پس برای نصب لوازم خانگی با قیمت ارزانتر ، یک لوله کش ، برقکار یا پیمانکارفنی کار را انتخاب کنید.

10- لوازم خانگی دست دوم بخرید

بودجتان محدوداست؟ خرید لوازم خانگی دست دوم می تواند راهی عالی برای کاهش هزینه ها باشد ، اما باید خرید هوشمندانه انجام دهید. تا باعث از دست رفتن بودجه تان نشود حتما خریدتان را از فروشگاه‌های معتبر انجام دهید و یا اگر خرید آنلاین انجام می‌دهید حتما توجه کنید که سایت دارای نماد الکترونیکی باشد.

5 لوازم آشپزخانه کوچک که زندگی شما را تغییر می دهد

در اینجا متخصصان ما شما را در امر خریدی هوشمندانه و به صرفه کمک میکنند:
آشپزی در خانه یک فرایند شیرین برای بانوان خوش سلیقه ایرانی برای داشتن غذاهای ساده ، سالم و خوشمزه است که از آشپزخانه به میز ناهار خوری شما آورده می شود.
اما اغلب اوقات ، تهیه غذا می تواند خسته کننده و زمان بر باشد. این سادگی می تواند به پیچیدگی تبدیل شود و ممکن است همیشه با غذاهای خوشمزه به پایان نرسد.
با لیست صحیح لوازم اولیه ، می توانید تهیه غذا را بسیار آسان تر و لذت بخش تر کنید.
این وسایل آشپزخانه همچنین شما را ترغیب می کند تا به فکر دستور العمل های جدید خلاقانه برای لذت بردن اطرافیان از آشپزیتان باشید.

1- آرام پز

2- پلوپز

راهنمای خرید لوازم خانگی

3- مخلوط کن

4- انتخاب سرویس قابلمه مناسب

خرید لوازم خانگی و سرویس قابلمه

5- کتری برقی

برندهای معروف

در هر شاخه ای برخی از برندها از دیگر برند ها برجسته تر و معروف تر هستند در این قسمت اسم برخی از برند های معروف در حوزه لوازم خانگی را به شکل لیست برای شما آورده ایم:

برای بازدید از صفحه اصلی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید